Zadzwoń do nas

790 270 598

FAQ

Od 6 maja zmieniamy podział naszych tras dostaw, aby skrócić czas dostawy do Trójmiasta do maksymalnie 22:30. W tym celu uruchamiamy odrębną trasę poranną, której będą podlegać okoliczne miejscowości wokół Trójmiasta, oraz wprowadzamy nowe miasta do obsługi jakimi są Lębork i Słupsk.

Godziny dostaw

Trójmiasto

Trójmiasto: 15:30 - 23:30

okolice Trójmiasta Słupsk, Lębork

Pręgowo, Pruszcz Gdański, Rokitnica, Rotmanka, Straszyn, Leźno, Jankowo Gdańskie, Bąkowo, Lębork, Słupsk

od 1:00-9:00

WY PYTACIE MY ODPOWIADAMY

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi

Catering dietetyczny dowozimy od niedzieli do czwartku, w godzinach od 15:30 do 23:30. Catering na sobotę i niedziele dowozimy zbiorczo razem z dostawą cateringu na piątek.

Dostawy okolicznych miejscowości oraz Słupsk i Łebork od 6 maja dowożone będą w przedziale czasowym od 1 do 9:00

Tak możesz zamówić zestaw próbny 1 raz i na jedną dietę. Zamówienie testowe pozwoli Ci sprawdzić jak gotujemy, jak działa nasza obsługa klienta i logistyka.

Obecnie nie jest możliwe wykluczanie pojedynczych produktów. 

Przygotowujemy diety indywidualne. Ze względu na złożoność i zaangażowanie kucharzy w proces przygotowania posiłków odrębnych od standardowych diet cena takiego zestawu kształtuje się od 139 do 200 zł za dzień diety.

NADAL MASZ PYTANIA?

Zadaj je poprzez ten formularz

Wspólnie od 8 lat budujemy lokalną, rodzinną firmę.
Serdecznie zapraszamy Cię do Nas.

PYTANIA / ODPOWIEDZI

Co zyskujesz

Na rynku Trójmiejskim powstaliśmy 8 lat temu, kiedy na palcach jednej ręki można było policzyć firmy cateringowe. Od tego czasu wiele się zmieniło, prócz jednego: my nadal gotujemy, kiedy inny przerzucili się na masową produkcje. Wkładamy wiele uwagi w nasze posiłki, aby wszystko, co oferujemy było pyszne, świeże i dostarczone jak najszybciej się da.

Nasza obsługa klienta to oaza spokoju, która odpowie na każde pytanie i pomocna dłoń w trudnych sytuacjach.

Posiadamy swoją flotę samochodów dostawczych chłodniczych, a kierują nimi nasi pracownicy, którzy po dostarczeniu paczki wyślą Ci sms’a.

Działamy tylko lokalnie na terenie Trójmiasta, więc jeśli cenisz sobie firmę która skupia się na jakości, a nie ilości to wypróbuj nas.

Tak, po założeniu konta w panelu klienta, możesz samodzielnie zarządzać swoim zamówieniem, adresami dostaw.

Standardowo oferujemy dodatkowe 3% zniżki na zamówienia powyżej dwóch osób. 

Zamówienia powyżej 10 zestawów cateringowych wyceniamy indywidualnie.

Nazywam się Alicja i wspólnie z mężem Adrianem założyłam catering Pracownie Smaku, 8 lat temu. Początki nie były łatwe, gdy otwiera się firmę cateringową z dwójką małych dzieci. Na szczęście dzieci i firma rosną w tym samym tempie, a nasz zespół rozrósł się obecnie do 20 osób. Cieszę się, że stale się rozwijamy i wielu klientów wybiera lokalny, rodzinny biznes po sąsiedzku.